• 30. marec 2023

Aj pleť potrebuje svoj rituál pred spaním. Novinka v odličovaní prináša voňavé medové pohladenie

 Aj pleť potrebuje svoj rituál pred spaním. Novinka v odličovaní prináša voňavé medové pohladenie

Poznáme spôsob, akým sa aj z rutinného odličovania môže stať voňavý wellness rituál! Odličovací balzam od POETIKO s marhuľovým olejom, rakytníkom a arnikou je nová voňavá závislosť.

Obsahuje squalane, čo je druh suchého rastlinného oleja, ktorý v pleti uzamyká vlhkosť a chráni ju pred vplyvmi vonkajšieho prostredia. Pri kontakte s teplom pokožky sa balzam nádherne rozpúšťa ako med a po dlhom dni mení odličovanie na príjemnú ukludňujúcu masáž.

Vďaka svojej konzistencii pleť dokonale vyčistí bez toho, aby pokožku príliš vysušoval. Unikátna prírodná receptúra snúbi dary prírody a ľudovú múdrosť s modernými vedeckými poznatkami a technológiami.

K tomu úžasne intenzívne vonia, a tak sa odteraz z odličovania namiesto povinnej jazdy stáva aromaterapeutický balzam na dušu.

zdroj: poetiko

Tvorkyne kozmetiky POETIKO sú presvedčené, že je dôležité spomaliť a nájsť si čas – čas pre seba, na výber kvalitných produktov, na starostlivosť o pleť, ako aj na každodenné rituály.

Veríme, že keď si ženy v dnešnom hektickom svete nájdu dostatok času na vedomú starostlivosť o pleť a telo, prejaví sa to nielen navonok, ale aj vo vnútri.

Rovnako každodenná starostlivosť o pleť nemusí byť nutnou rutinou, ale aj také večerné odlíčenie pleti dokážeme premeniť na voňavý ukľudnujúci rituál.

Účinnou alternatívou k odstráneniu nečistôt a mastnoty je práve balzam, nakoľko pleť dôkladne vyčistí bez toho, aby pokožku príliš vysušoval.

Za tvorivým tímom kozmetiky POETIKO stojí kvarteto šikovných žien, ktoré spája presvedčenie, že vedome spomaliť, dopriať si kvalitnú starostlivosť, robiť si malé radosti a zachovať rešpekt k okoliu aj k sebe samej, je cesta k nájdeniu životnej rovnováhy.

Vzniklo tak PO-ETI-KO, alebo POmalá ETIcká KOzmetika, ako nová československá značka prírodnej kozmetiky, ktorej cieľom nie je len priniesť nové produkty, ale hlavne inšpirovať svojich spotrebiteľov k pomalšiemu, a tým udržateľnejšiemu životnému štýlu a starostlivosti o seba aj svoje okolie. 

zdroj: TS Poetiko

Digiqole ad

Nikoleta Engliš

Súvisiace články

Nechaj odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.