• 27. september 2023

Zvýšte si libido pomocou stravy! Obohaťte svoje uspokojenie a zažite skutočný #SatisfyerEffect

 Zvýšte si libido pomocou stravy! Obohaťte svoje uspokojenie a zažite skutočný #SatisfyerEffect

Satisfyer pozýva k uvoľneniu vašej sexuality, ktorá vám zabezpečí zdravie, spokojnosť, posilnenie a vychutnanie si skutočného #SatisfyerEffect. Vaše libido môžete podporiť okrem iného aj správnymi potravinami a vyváženou stravou.

Nie je tajomstvom , že naše fyzické, no taktiež psychické zdravie vedia ovplyvniť potraviny, ktoré jeme. Faktom je aj to , že dokážu zohrať dôležitú rolu pri zlepšení nášho sexuálneho života. Prinášame tipy, ako podporiť zdravý sexuálny apetít , výživnou stravou zvýšiť vaše libido a následne objaviť novú príchuť vášho sexuálneho života.

Rozprúďte vášeň a túžbu správnymi potravinami

Chýba vášmu sexuálnemu životu tá správna chuť a elán? Nastavte sa na psychickú a fyzickú pohodu pomocou stravy. Správne jedlo je dôležitý nástroj, ktorý nám môže poskytnúť nielen potešenie, ale zároveň udržiava náš obehový, tráviaci a nervový systém v dobrom stave. To znamená, že, ak bude fungovať správne , pomôže nášmu sexuálnemu zdraviu. Taktiež nesmieme zabúdať na to, že pre náš sexuálny život je dôležité naše psychické zdravie. Vhodným jedlom s dostatkom živín zaistíme zvýšenie sebavedomia a sebaistoty. S tým prichádza chuť objavovať nové veci, či už sama alebo so svojím partnerom.

Na čo upriamiť pozornosť a na čo, naopak, zabudnúť?

Zdravé tuky, bielkoviny, dostatok vody. Základ správneho fungovania srdca a obehovej sústavy. Na rad prichádza navodenie vzrušenia, uvoľnenia, nálady a sexuálnej túžby. Hľadajte potraviny, ktoré posilnia hormóny šťastia a zaručia prietok krvi. To všetko dosiahnete potravinami akými sú napríklad čokoláda, melón, oriešky, losos a granátové jablko.

libido

Zabezpečujú nám správnu hladinu oxidu dusnatého, ktorý sa postará o rozšírenie ciev, uvoľnenie svalov a zvýšenie prietoku krvi do celého tela. Zabudnúť by ste mali na konzumovanie nadmerného množstva produktov, ktoré obsahujú fosfáty, umelé farbivá a veľké množstvo tuku. Sexuálne hormóny, naopak, môžete naštartovať karoténom, ktorý sa nachádza napríklad v mrkve.

Posilnite svoje zdravie, užívajte si sexuálne sebavedomie a radosť

Doprajte si ,,koktail‘‘  tých správnych receptov, ktoré hrajú farbami, majú rozmanitú textúru a užívajte si chute. Naštartujte svoje libido, objavte novú príchuť sexuálnej túžby. Preskúmajte svoju sexualitu hlbšie. Prinášame vám zopár tipov, ktoré znamenajú benefity pre naše sexuálne zdravie.

Recepty podľa Megwyn White zo Satisfyer-u:

Smoothie na podporu orgazmu

  • 1 hrnček špenátu
  • ½ hrnčeka ananásu
  • ½ avokádo
  • ½ čajová lyžička chia semiačok
  • ½ hrnčeka kokosovej vody

Mrkvovo – slnečnicový šalát

  • 1 veľká nastrúhaná mrkva
  • olivový olej
  • jablkový ocot
  • ½ čajovej lyžičky slnečnicových semiačok
  • soľ a cesnak

Pomôcky, ktoré pomôžu uspokojiť váš sexuálny apetít

Top Secret65,95

Ergonomický Satisfyer Top Secret stimuluje svojím zakriveným, objemným telom a intenzívnymi vibráciami váš bod G. Vďaka sploštenej základni je prenosný vibrátor ideálny na cesty. Či už sa chystáte na ďalší nákup, na ďalší večierok alebo len tak, pretože máte chuť – Satisfyer Top Secret Vám vždy poskytne intenzívne vibrácie a zostane diskrétne tichý.

Používať bezplatnú aplikáciu Satisfyer Connect pre iOS a Android je obzvlášť praktické. Vibrátor môžete teda ovládať prostredníctvom internetu kdekoľvek na svete alebo môžete ovládanie prenechať svojmu partnerovi. Okrem toho vám aplikácia ponúka kreatívne možnosti milovania, ako je prepojenie vášho účtu so Spotify alebo výmena nápadov s ostatnými užívateľmi v komunite.

libido

Marvelous Four- 96,95

Súčasťou balenia je rabbit vibrátor, análny vibrátor, masážny prístroj a vibrátor tlakových vĺn, ktoré súperia o vašu priazeň. K tomu je možné jednoducho umiestniť 4 nástavce na praktickú základňu pohybom Click & Rotate o 90 °. Zabudnúť, samozrejme, nesmieme ani na kvalitné spracovanie, nadčasový dizajn a povrch zo silikónu šetrného k pokožke.

libido

Dual Pleasure- 65,95

Tento vibrátor s tlakovými vlnami je možné používať nielen ako vibrátor pre bod G, ale taktiež ponúka možnosť ovládania cez bezplatnú aplikáciu Satisfyer Connect. Mierne zahnutý driek z príjemného a šetrného silikónu dokáže stimulovať bod G, druhý koniec sa postará o klitorálnu stimuláciu a bude tvoju korálku rozmaznávať pulzujúcimi tlakovými vlnami. Je to perfektné zakončenie vášho menu.

libido
Digiqole ad

tlačová správa

Súvisiace články